Drukowanie / Druk na torbach foliowych

Torby papierowe ze skręcanym i płaskim uchwytem drukowane są na nowoczesnych maszynach sitodrukarskich (3/4 automatycznych) lub przy większych ilościach (od 5 000sztuk) druk wykonywany jest za pomocą flexodruku. Torby laminowane w mniejszych nakładach i przy pojedynczej kolorystyce drukowane są również za pomocą sitodruku. Przy większych nakładach lub druku w pełnym kolorze nadruk wykonywany jest za pomocą metody offsetowej. Minimalny nakład przy druku po całej powierzchni od 5 000sztuk. Torby laminowane mogą być drukowane po całej powierzchni już od 500sztuk. Termin realizacji zamówienia w ciągu 10-20 dni roboczych.

Nakład kolorów (Ilość)

Przy kolorowych nadukach mniejszego nakładu, gdzie realizujemy zamówienie poprzez sitoduk a biorąc pod uwagę, że nadruk wykonuje się na gotowych torbach należy wziąść pod uwagę tolerancję 1,5 mm w łączeniach nakładanej farby. Dopóki torba jest drukowana w powyższej tolerancji nie ma powodów do reklamacji, jedakże nie dostosowanie się do powyższej tolerancji spowoduje brak podstaw do reklamacji.

Projekty graficzne

Dla wydruku projektu graficznego (logo, tekst) prosimy o przesłanie w formacie wektorowym (w krzywych) plików jak wyjście z programu Adobe Illustrator .AI lub formatów .EPS bądź .PDF. Graficzne projekty prosimy o przesłanie na adres e-mail: info@torbaeuropejska.pl